Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Moderatorja shqiptare ‘çmend’ mediat greke, fotot e saj bëjnë xhiron e rrjetit (Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

0a068e849ebb8f9e5c56a85d49011a9b

Moderatorja Eva Murati është një nga vajzat më të bukura të ekraneve shqiptare, ndërsa fotot e saj kanë bërë xhiron e mediave greke.

Portali grek newsbeast dhe e-radio dhe  i ka kushtuar një artikull bukuroshës, për të cilën thotë se ajoë shtë një nga vajzat më të bukura që mund të shohësh në televizion.

Në këtë artikull për Evën thuhet se ajo ka shumë fansa të cilët nuk i lë të mërziten, pasi publikon në profilin e saj në Instagram foto të saj ku duket shumë seksi.

Screenshot_7.jpgScreenshot_8.jpg

Më shumë

spot_img