Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë një vajzë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:11 28-04-2019 Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë një vajzë

Moderatorja e njohur nga Kosova Diellza Kolgeci është bërë nënë për herë të parë.

Sipas 'Prive', Diellza ka lindur në mesnatë vajzën e saj.

Lajmin e bukur e ka konfirmuar edhe mikesha e moderatores, Afërdita Paqarada, teksa ka publikuar një foto, ku ka treguar buqetën me lule për ish-Miss Kosava.

Ndërkohë, Diella dhe partneri i saj, basketbollisti Fisnik Rugova ende nuk kanë reaguar për lajmin.

-640-0-5cc5677d3e4b0.jpg

-640-0-5cc5674a3e481.jpg

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Policia nuk vjen, çfarë të bëjmë', Beatrix dhe Alban Ramosajt u ndodh e papritura në Greqi: Panë targat shqiptare dhe...
Tre vite më parë 'shokoi' me fustanin transparent, Ledina Çelo tregon si reagoi burri »
Article Logic
Execution time: 0.013057947158813
array(1) { ["section"]=> string(79) "moderatorja-shqiptare-behet-nene-per-here-te-pare-vjen-ne-jete-nje-vajze-162148" }