Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Moderatorja në pritje të ëmbël, ja si e ka ndryshuar nuri i shtatzanisë Ilda Bejlerin (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e njohur shqiptare, Ilda Bejleri, ndodhet në pritje të ëmbël për t’u bërë nënë për herë të parë.

Më herët bukuroshja e ekranit ka arritur ta mbajë të fshehtë dhe larg syrit të medies shtatzaninë.

Por së fundmi ka qenë vetë ajo e cila ka publikuar një foto me mikeshat e saj, ku mban veshur një fustan ngjyrë të kaltër, ndërsa nxjerr në pah barkun e rrumbullakosur.

Vetë Ilda duket e mjaft e lumtur dhe e buzëqeshur në krahë të mikeve të saj.

 

 

Më shumë


spot_img
spot_img