Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Moderatorja e njohur mungon në emision, është me Covid

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

19c8e0e1c937fcb655a34546f23db271

Moderatorja e njohur Bora Zemani është prekur nga koronavirusi.

Lajmin e kanë bërë me dije kolegët e saj, pasi sot moderatorja mungonte në emisionin “Përputhen”.

Autorja e emisionit Olsa Muhameti ka publikuar një pjesë të emisionit në Instagram dhe ka shkruar: “Na mori malli që sot. Të shkuara!”.

Ndërsa Bora shkruan “Unë do çmallem çdo ditë duke ju ndjekur në televizion”.

Vetë moderatorja me anë të një postimi shprehet se edhe se gjatë gjithë vitit është kujdesur nuk ka shpëtuar nga infektimi.

“Faleminderit per gjithe urimet tuaja! Po jetojme ne kohe te veshtire, kohe pandemie! Si nje “frikacake” jam ruajtur gjithe vitin duke respektuar te gjitha masat antiCovid por ja… nuk shpetova dot.

Gjithsesi une kam nisur mjekimin dhe jam nen kujdesin e duhur. Shpresoj te shihemi sa me shpejt. Kujdesuni per veten dhe te afermit tuaj! Shendeti mbi te gjitha!

Ps: kjo eshte nje foto e shkrepur me pare dhe nuk ka aspak lidhje me fytyren time ne kete moment  Po ua kursej kete!” shkruan ajo.

ar.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img