Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Moderatorja e njohur infektohet me koronavirus, e zbulon kolegu i saj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

40ff9e1ba91f322b63034795b98e582b

Moderatorja e njohur Oriela Nebiaj është infektuar me koronavirus. Lajmin e bëri me dije sot moderatori i “Wake Up”, në emision gjatë bisedës me kreun e Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj.

Islami shpjegoi se moderatorja ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

“Nuk e di nëse te 127 keni hasur javën e kaluar një telefonatë, e cila vinte nga një vajzë e re nga Tirana, me banim te rruga ’Islam Alla’, identifikuar me emrin Oriela Nebiaj që tregonte për simptomat që kishte. Nuk e di nëse është regjistruar, sepse edhe Orin e kemi me Covid, Përfitojmë nga rasti për t’i uruar të shkuara dhe i themi se e presim shumë shpejt. Mbi të gjitha duke i qetësuar të gjithë dhe duke u thënë se është mirë me shëndet”, bëri të ditur Isli.

Kujtojmë se në fillim të muajit, edhe moderatori Isli Islami u infektua me Covid-19.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img