Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Moderatorja braktis “Supersportin”, ja televizioni ku do e shohim tani e tutje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lei Kraja është një ndër moderatoret më të dashura të sportit dhe prej vitesh e shohim në “Supersport”.

Gjatë këtyre ditëve lart e poshtë kanë qarkulluar fjalë se bukuroshja ka lidhur kontratë me një tjetër televizion.

Mirëpo, këto thashetheme asnjëherë nuk u konfirmuan nga Lei, deri ditën e sotme ku në “Instagramin” e saj ka hapur rubrikën “Pyetje dhe përgjigje” dhe sigurisht nuk mund të mungonin pyetjet e ndjekësve kuriozë në lidhje me lajmet mbi largimin e saj.

Këto “thashetheme” u konfirmuan nga Lei e cila mjaft entuziaste ka bërë të ditur kontratën e saj të re.

“A është e vërtete që do jesh te Euronews për Evropianin?”, e pyet ndjekësi, teksa Lei i është përgjigjur me “Po”,dhe një “emoji” me zemra.

Pra, tani nuk ka më dyshime, duke filluar nga data 11 qershor Lei do të zbukurojë ekranin e “Euronews” nga ku do komentojë me të ftuarit ndeshjet e “Europianit 2021”.

193705129 798387830816249 6248149400503817804 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img