Moderatori shqiptar flet hapur: Po, kam tradhtuar dhe më është shtuar dashuria

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:32 25-03-2019 Moderatori shqiptar flet hapur: Po, kam tradhtuar dhe më është shtuar dashuria

Moderatori i njohur Bledi Strakosha duket se nuk ka komplekse dhe vazhdimisht shprehet hapur.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi. Gjatë një interviste për “Thumb” ai ka folur për jetën sentimentale.

Bledi ka pranuar se ka tradhëtuar dhe ka treguar se tradhëtia ia ka shtuar dashurinë.

“Po unë kam tradhëtuar dhe këtë e pranoj. Unë tradhëtinë e shoh si një vlerë që e shton dashurinë për aq kohë sa është thjesht seksuale. Pra emocionalisht ti nuk tradhëton, ke një zgjedhje po seksualisht ke nevoja të ndryshme. Disa gjëra seksuale janë edhe momentale. Disa janë të bukura fizikisht disa shpirtërisht”, është shprehur ai.

640-0-5c97bff4425ed.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jo më bjonde, transformohet Roza Lati (FOTO)
Nora Istrefi feston ditëlindjen, Roberti dhe Renee e surprizojnë në mënyrën më të bukur (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01328706741333
array(1) { ["section"]=> string(83) "moderatori-shqiptar-flet-hapur-po-kam-tradhtuar-dhe-me-eshte-shtuar-dashuria-157764" }