Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Moderatori ia thotë Ramës të vërtetën në sy: Basha nuk më vjen në studio, fajin e ke ti

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në emisionin “Të paekspozuarit” ku i ftuar është kreu i Partisë Socialiste Edi Rama, debati në studio në disa raste ka precipituar dhe me tone të larta.

Në një moment të emisionit teksa flisinin për marrëdhënien e politikanëve me  median gazetari Ylli Rakipi e ka falenderuar Ramën, pasi sidoqoftë ai i shkon në studio dhe nuk e bojkoton.

“Unë ty të respektoj që më vjen në emision jo si disa të tjerë (duke nënkuptuar Lulzim Bashën)”, tha Rakipi.

Më tej duke folur për marrëveshjen Rama-Basha, moderator Rakipi tha: “Unë ty të jam mirënjohës se jo si ‘zhuljeta’ që refuzon të vij këtu. Refuzon të vij këtu pas marrëveshjes, se nuk di të më përgjigjet pas ‘big mack’, që i dhe ti”, i tha Rakipi Ramës. 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img