Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Moderatori i njohur shqiptar do bëhet baba për herë të dytë? Fotoja “nxjerr zbuluar” sekretin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatori i njohur shqiptar Salsano Rrapi, siç duket do të bëhet baba për herë të dytë.

Një foto e publikuar në Instagram, ku të gjithë miqtë janë bërë bashkë duke darkuar në Jug të vendit ka zbuluar dhe shtatzëninë e bashkëshortes së tij.

Nga forma e rrumbullakët e barkur të partneres së Salsanos kuptohet se po pret të vijë në jetë një foshnje, dhe vështirë të jetë darka arsyeja e rrumbullakosjes së barkut të saj, shkruan newsbomb.al.

Megjithatë, deri tani nuk është konfirmuar asgjë nga asnjëra palë.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img