Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Moderatori i njohur hap zemrën: Jam njeriu më i paragjykuar në Shqipëri, më shikonin më femëror seç duhet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatori Xhani Shqerra është rrëfyer si asnjëherë më parë në emisionin ‘THUMB’ të Fatma Haxhialiut dhe Aulona Mustës.

I pyetur nga Aulona, Xhani ka treguar se ndihet shumë i paragjykuar për mënyrën e të shprehurit më femëror, ndonëse tregoi se nuk e vuan këtë pjesë.

‘Nëse është ndjerë dikush i paragjykuar në këtë Shqipëri është Xhani Shqerra i pari. Mënyra ime elegante e të shprehurit më femëror nga çfarë ishin mësuar të shohin. Por kanë ndryshuar gjërat edhe në ekran.

Unë nuk e kam vuajtur fare fare absolutisht. Një mashkull ndoshta për masat duhet të jetë me muskuj me zë të trashë me sjellje jo të brishta, por shumë të prera. Përtej këtyre klisheve, por pse jo është mashkull mund të jetë edhe kështu, por nuk ka vetëm kështu ka edhe ashtu’, përfundoi Xhani.

-640-0-5cd71b0024c27.jpg

gfhj.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img