Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Moderatori hedh përtokë produktet serbe live në emisioni: Para se t’i bleni shkoni pak në Prekaz, kujtoni masakrat…(VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

e11f347d8964215b09d4388ec57ced6d

Deputeti i AAK’së Bekë Berisha ishte i ftuari i kësaj jave në emisionin n’Kosovë Show.

Berisha ka kritikuar presidentin e Kosovës rreth dialogut me Serbinë dhe ideve rreth ndryshimit të kufijve.

Po në këtë emision i ftuar ishte edhe këngëtarja Arta Bajrami e cila tregoi të rejat në karrierën e saj.

Ndërsa në fund të emisioni moderatori bëri një fushatë kundër produkteve serbe.

“Lufta më e madhe e Kosovës është taksa ndaj Serbisë. Mos përdorni produkte serbe, ato janë prodhuar në një vend armik. Këtu kemi ca produkte serbe, duhet me i prek me dorë po skemi ca bëjmë. Para se të shkoni me i ble, shkoni pak në Prekaz. A ju kujtohen fëmijët që janë vrarë në familjen Jashari? A ju kujtohen masakrat….dhe na i blejmë 1.5 milion. Kemi më të mirë tonën”, thotë ai dhe më pas produktet i hedh përtokë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img