Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Moderatori Eno Popi humb njeriun e shtrenjtë në familje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari i njohur Eno Popi ka humbur sot nënë e tij, pas një sëmundje të rëndë që i mori jetën.

Miq dhe fansa të Eno Popit i kanë shprehur ngushëllimet për humbjen e madhe, ndër ta edhe moderatorja Arbana Osmani, e cila i shkruan në rrjetet sociale “Gjithmonë në krahun tënd”.

Përcjellja e nënës së gazetarit për në banesën e fundit do të bëhet ditën e nesërme në orën 12:00.

Më shumë

spot_img