Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Moderatori ankohet “live” në emision: Salillari na ka prerë fibrën optike, s’kemi transmetim në TV

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Emisioni i gazetarit Ylli Rakipi ka nisur sot me një ndodhi të pazakontë, teksa ai është aknuar se punimet e firmës së biznesmenit Pëllumb Salillari i kanë perë fibrën optike televizioint Mcn.

“Për këtë arsye nuk jemi në transmetim në televizion”, tha moderatori i emisionit duke thumbuar firmën e Salillarit, për të cilën tha se ka disa vite që punon të të njëjtin vend sikur “po kryen ndonjë vepër të madhe”.

“Me thënë të drejtën mungon fibra optike dhe nuk kemi transmetim në emision, sepse KESH është në ofensivë të madhe për të rregulluar punën e një farë Salillari që është duke punuar poshtë nesh, ka disa vite që punon sikur do bëjë ndonjë vepër të madhe. Dhe tani prish edhe kabllot dhe fibrat optike të të tjerëve. Nuk ke kujt t’i thuash, nuk ke ku të ankohesh”, u shpreh Rakipi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img