Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Moderatorët e njohur prishin shoqërinë, Erjona Rusi dhe Flori Gjini "sherr" me njëri-tjetrin?

Shkruar nga Newsbomb

Erjona Rusi dhe Flori Gjini, dy moderatorët e njohur të emisionin "Shqipëria Live", duket se e kanë prishur shoqërinë me njëri-tjetrin. Mediat rozë shkruajnë se pas fërkimeve në emision live, ata nuk ndiqen më as në Instagram, rrjeti social ku hidhin çdo video bashkë.

Ky detaj është vënë re dhe përflitet se mes dy moderatorëve paska patur një konflikt.

Nuk dihen ende arsyet pse ata të dy janë konfliktuar, por Erjona dhe Flori janë çdo ditë përkrahë njëri tjetrit në Top Channel. Megjithatë, nga informacionet brenda televizionit ata nuk shoqërohen më bashkë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese