Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
100 %
2.1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
17 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Moderatorët e ngacmojnë: Si të duken velinat tona? Habit Patozi: I shoh njerëzit si vota

spot_img

Lajme të ngjashëm

Koordinatori i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka qenë i ftuar sot emisionin “Fiks Fare”, ku është pyetur nga dy moderatorët lidhur me përshtypjen e tij ndaj velinave në studio.

I gjendur disi në siklet, Patozi tha se i sheh ato dhe gjithë njerëzit vetëm si vota, duke mos dashur të japë një koment për paraqitjen e tyre. Më pas i pyetur me ironi për Presidentin Meta, Patozi tha se i pëlqen që ai është i paanshëm dhe ka devotshmëri për të qenë mbi palët.

I pyetur për Berishën, po me ironi ai tha se i pëlqen fakti që është tolerant ndërsa tek Basha i pëlqen që nuk ka asnjë thinjë.  

Më shumë
spot_img
spot_img