Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Moderatoja shqiptare i vë “flakën” rrjetit, pozon e zhveshur në plazh, mbulohet veç me gjethe të palmës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lei Kraja është një nga gazetaret sportive më të dashura dhe të përfolura. Bukuroshja duket se ka marrë disa ditë pushime duke u “arratisur” në Maldive.

Në këto temperatura të nxehta, ajo nxjerr në pah linjat trupore. Së fundmi Lei ka postuar disa foto ku i ka vënë “flakën” rrjeteve sociale.

Ajo ka hequr bikinit dhe ka pozuar nudo duke u mbuluar me gjethe palme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img