Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Modelja shqiptare në pritje të ëmbël, s’i ndahet palestrës as në ditët e fundit të shtatzënisë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d26d8c7264f5f823123f4671bf9fdb87

Modelja shqiptarte Afërdita Dreshaj, është në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë. Megjithëse këngëtarja ndodhet në muajin e tetë të shtatzënisë, kjo nuk e ka detyruar të lërë palestrën.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me ndjekësit e saj foto nga përditshmëria. Përmes disa videove në Instastory, Afërdita dhe bashkëshorti i saj kanë organizuar një festë për zbulimin e gjinisë së bebit.

“Do të bëhemi me djalë! Vogëlushi Kindl po vjen, mars 2021”, ka shkruar Dreshaj. Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj çek u martuan në Miami në 2018, në një ceremoni lukzose me shumë të ftuar.

156469981_257291692666174_6347113473996743293_n.png

156039331_359361382102987_3154702261230249409_n.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img