Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Modelja shqiptare feston ditëlindjen, SURPRIZA e burrit miliarder (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ajo është një ndër modelet me të famshme shqiptare.

Angela Martini tashmë është e martuar dhe e lumtur, dhe nuk nguron të ndajë foto nga aktiviteti i saj i përditshëm. Së fundmi modelja festoi ditëlindjen, dhe bashkëshorti i saj miliarderin rumun Dragos Savulescu, diti ta surprizojë si askush tjetër.

Videon e surprizës, Angela e ka publikuar në Instagram, ndërkohë ju mund ta shikoni më poshtë:

Më shumë

spot_img