Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Modelja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë vajzën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja e njohur shqiptare, Kristina Baki, është bër nënë për herë të parë. Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe Kristina ka sjellë në jetë vajzën e saj.

Ky lajm është bërë me dije nga “Kryefjala”, mirëpo deri tani nuk ka asnëj reagim nga vetë Kristina apo miqtë dhe familjarët e saj.

albsig

spring

Kujtojmë se modelja bëri me dije shtatzaninë e saj vetëm kur ishte në muajin e 7-të. Gjatë gjithë kësaj kohe ajo nuk ka rreshtur asnjë moment që të ndajë me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj dhe rutina duke këshilluar kështu edhe vajzat dhe gratë e tjera të cilat janë në një pritje të ëmbël.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img