Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
15 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Modelja shet virgjërinë për një çmim marramendës (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2b2a6a52e054a4b053f78fe80a852d24

Një vjazë 23-vjeçare me emrin MJahbuda Mammadzada nga Azerbajxhani shiti virgjërinë e saj në një ankand për 2 milion euro te një biznesmen nga Tokio.

23-vjeçarja që ka pseudonimin artistik Maria thotë se donte të shiste virgjërinë që të bënte mamanë e saj krenare kështu që ato të udhëtonin gjithë botën së bashku.

Tashmë 23-vjeçarja do mund ta realizojë këtë ëndërr pasi biznesmeni nga Japonia i ka ofruar 2 milion euro për virgjërinë e saj. 23-vjeçarja është e virgjër pasi donte që të ruante virgjërinë sa më gjatë që të arrinte një vlerë të lartë dhe tashmë zgjodhi ta shiste.

Endrra e saj tani do bëhet realitet.

53188018_1018761194982226_417048226454044672_n.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img