Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Modelja pozon “topless” për të promovuar koleksionin e ri të bikineve (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja me famë botërore Emily Ratajkoëski tregoi linjat e saj perfekte në fotot mahnitëse të shpërndara në rrjetet sociale.

Bukuroshja brune u shfaq e zhvesgur teksa mbulonte gjoksin me duar, ndërsa kishte veshur bikini të kuqe.

Supermodelja 31-vjeçare së fundmi bëri kërkesë për divorc nga bashkëshorti Sebastian Bear-McClard mes pretendimeve se ai e kishte tradhtuar. Ata u martuan në shkurt të vitit 2018 dhe në vitin 2021 Emily solli në jetë djalin e tyre, Sylvester.

Më shumë
spot_img


spot_img