Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Modelja nxjerr në shitje virgjërinë, ia ble një politikan me shifrën marramendëse

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja e njohur nga Azerbajxhani, Mahbuba Mammadzada nxorri në shitje virgjqërinë nëpërmjet agjensisë “Cinderella”.

albsig

spring

E reja mori shumë oferta dhe ndër to në vendin e parë renditej një futbollist nga Mynihu, në vendin e dytë një avokat nga Londra dhe vendin e tretë një politikan nga Tokio. Modelja nga Azerbajxhani ia shiti virgjërinë këtij të fundit për rreth 2 milionë Euro.

Ajo vërtetonte se ishte e virgjër me anë të një certifikate mjekësore.

‘Unë dua të shes virgjërinë time në Escorts Cindrella sepse dua të kem një shtëpi për vete dhe për nënën time, kështu që më në fund mund të jetojmë mirë dhe gjithashtu të udhëtojmë bashkë në të gjithë botën. Dua të jetoj në SHBA dhe të vazhdoj karrierën time si modele. Më pëlqejnë qentë dhe ëndërroj të hap një strehë. Nëna ime bëri gjithçka për mua deri tani, dhe tani është radha ime, për ta bërë atë krenare’, është shprehur modelja.

auto_0_PAY-CEN-ModelVirginity-071550840701.jpgauto_1_PAY-CEN-ModelVirginity-031550840658.jpg

 

 

 

 

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img