Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Modelja lodhet nga gjoksi i madh, publikon foton ‘topless’ dhe merr vendimin drastik

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

978f935a0b20212c0e8088c212146c48

Modelja e njohur Chrisy Teigen duket se është lodhur nga gjoksi i madh, ndaj ka vendosur t’i nënshtorhet një operacioni për heqjen e implanteve të gjirit.

Modelja është bashkëshortja e këngëtarit të mjohur John Legend, ndërsa në Instagram ka publikuar një foto topless para se të vendoste implante.

“Do të bëj një operacion së shpejti. Do heq impiantet e gjirit. Kanë qenë të shkëlqyera për shumë vite por ka ardhur koha që ti heq. Dua të vesh një fustan të madhësisë sime. Mos u shqetësoni për mua. Gjithçka është mirë. Unë do kem akoma gjinj”, shkroi ajo.

Prej 10 vitesh Teigen ka mbajtur implantet e gjirit, ndërsa tashmë ka shprehur keqardhjen se kishte bërë operacionin.

chrissy-teigen.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img