Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Modelja inspirohet nga vdekja e Kobe Bryant dhe bën tatuazh në fytyrë (Video)

Lajme të ngjashëm

Amber Rose zbuloi se si vdekja e Kobe Bryant e frymëzoi atë të bëj tatuazhin e saj të ri në fytyrë.

Modelja dhe aktivistja e njohur shpjegoi sesi vdekja e legjendës së NBA e bëri atë të reflektojë për jetën.

Amber, 36 vjeçe, tha se vdekja e Kobe i kujtoi asaj të jetonte jetën në mënyrën më të mirë dhe pa asnjë pendim.

Rose, nënë e dy fëmijëve, bëri tatuazh në ballë emrin e djalit Sebastian ‘Bash’, shtatë vjeç, dhe emrin e djalit të vogël Slash.

tv_shoku.jpg

Themeluesja e ‘SlutWalk’ tha se vdekja e basketbollistit e bëri atë të kuptojë se sa e çmuar është jeta.

Më shumë