Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Modelja i bën “postobllok” Policisë, partneri publikon foton “hot”: Tani do kapen të gjithë kriminelët…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish konkurrenti i “Përputhen”, Arjon Luli është një ndër personazhet, të cilët dhe pas daljes së tij nga emisioni ka ditur si ti bëjë njerëzit të flasin për të. Kemi parë që ai nuk e ka aspak problem që në rrjetet e tij sociale të postojë foto shumë provokuese të së dashurës së tij, Serenës, duke “rrëmbyer” një vëmendje të madhe të ndjekësve.

Së fundmi, ai ka postuar një foto të Serena Sulës e cila me bikini tepër provokuese qëndron pranë një makine policie.  “Me hyrjen e Serenës në detyrë do të kapen të gjithë kriminelët dhe do gjobiten të gjithë pa përjashtim”, shkruan Arjoni.

217088465 1241550229637588 3041008510734237148 n

 Kjo nuk është fotoja e vetme që Arjoni i publikon Serënës, pasi mjafton të hedhim një sy në “Instagramin” e çiftit dh çfarë nuk do na shohin sytë. Nga fotot provokuese deri te videot në të cilat nuk i lënë vend aspak imagjinatës.

Më shumë

spot_img