Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Modelja e njohur shqiptare preket nga koronavirusi në muajin e nëntë të shtatzënisë: Uroj që të mos vijë bebi derisa ta mbyll këtë dreq COVID

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4b6caf1160b2496a8ac1a734ce11b300

Modelja shqiptare Greiss Petroviç është prekur nga koronavirusi.

Modelja është në muajin e nëntë të shtatzënisë dhe pritet që në fillim të muajit dhjetor të sjellë në jetë fëmijën e saj.

Ajo në një intervistë për ‘ftesë në 5’ është shprehur se gjatë kësaj kohe është kujdesur shumë se kishte frikën e bebit, por edhe pse është kujdesur është prekur nga koronavirusi së bashku me anëtarët e saj të familjes.

“Për fat të keq më zuri dhe jam ruajtur shumë. Kam shumë pak ditë që jam prekur, 7-8 ditë. Po e kaloj mirë, me temperaturë të papërballueshme. Jemi të gjithë në shtëpi, na ka zënë të gjithëve. Do të doja shumë të mos e kaloja sepse kisha frikën e bebit. Jam gjithë kohës në kontakt me mjekë. Kisha menduar që në tre javët e fundit të shtatzënisë të mos takoja njeri, ta ndërprisja dhe punën. Dhe siç kisha menduar më ndodhi, por uroj që të mos vijë bebi derisa ta mbyll këtë dreq COVID-i,” tha modelja.

 

Screenshot_20.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img