Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Modelja e njohur shpërthen ndaj Angelina Jolie: Ajo është k*rvë, kemi ngrënë darkë me...

Shkruar nga Newsbomb

Modelja dhe biznesmenia e njohur Caprice Bourret ka habitur ndjekësit me një deklaratë të bërë kohët e fundit.

Ajo ka shpërthyer keq ndaj aktores Angelina Jolie, të cilën e ka quajtur k*rvë.

Sipas modeles, Angelina e ka injoruar atë gjatë një darke ku dy femrat ishin të shoqëruara nga ish-bashkëshorti i aktores, Brad Pitt.

“Kam ngrënë darkë me Brad Pitt dhe Angelina Jolie veç e veç, edhe pse nuk më kujohet nëse ata ishin të martuar ende në atë kohë. Brad ishte i mahnitshëm, shumë xhentil dhe u ndjeva mjaft mirë me të. Angelina ishte k*rvë, ajo nuk ka asnjë fjalë gjithë natën thjesht ndenji ulur duke parë diku”.

Caprice Bourret

images.jpg

Angelina Jolie dhe Brad Pitt

160920110221-01-angelina-jolie-brad-pitt-file-exlarge-169.jpg

Caprice Bourret

Caprice-Bourret_-MTV-Staying-Alive-x-Liberty--03-662x989.jpg

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese