Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Modelja e njohur shkëmben puthje pasionante me të dashurin në plazh (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja e njohur, Bella Hadid dhe i dashuri i saj Marc Kalman kanë nisur pushimet e tyre, të cilat po i shijojnë në Farnacë.

Duket se modelja dhe drejtori artistik janë të lumtur bashkë dhe se po shijojnë çdo moment në marrdhënien e tyre.

Në mediat e huaja po qarkullojnë disa foto ku shihet modelja me të dashurin teksa ndajnë puthje pasjonante.

Modelja e bëri zyrtare lidhjen me të dashurin e ri Marc në Instagram të enjten kur ndau një çast të puthjeve të tyre ndërsa ishte në Kanë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img