Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Modelja e njohur nuk kursehet, i shpreh hapur ndjenjat të dashurit të ri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Amber Rose dhe i dashuri i saj i ri Val Chmerkovskiy kanë rreth 4 muaj që shoqërohen me njëri-tjetrin dhe duket se janë në kulmin e dashurisë.

Në një intervistë të dhënë së fundmi, Amber ka folur hapur për lidhjen e saj, të cilën duket se është gati ta bëjë publike.

“Eshtë e mrekullueshme, po shkon shumë mirë. Kemi 4 muaj që shoqërohemi dhe jemi të lumtur. E dua familjen e tij pasi të gjithë janë shumë të mirë. Ai është i mrekullueshëm”- ka thënë modelja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img