Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Modelja e njohur injekton botox në qafë gjatë shtatzënisë: Unë po kaloj dhimbje të forta

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b447bf85f006de47e7e37c80d4c5118f

Modelja e njohur dhe gruaja e këngëtarit, John Legend, në pritjen e ëmbël të një tjetër fëmije, ka injektuar botox në muskujt e saj të qafës.

Modelja është duke pritur fëmijën e tretë së bashku me këngëtarin John Legend.

E ndërsa ditët e shtatzënisë janë ato më të bukurat për një femër, mesa duket dhimbjet e forta të kokës e detyruan të bëjë botox.

34-vjeçarja kohët e fundit iu nënshtrua trajtimeve me botoks me qëllimin e vetëm për të luftuar dhimbjet e saj vërtet të forta  të shtatzënisë.

“Kam dhimbje koke vërtetë të këqija gjatë shtatzënisë. Isha e entuziazmuar për të bërë botoks të muskujve të qafës, së bashku me disa kombinime të tjera. Isha kaq keq, por më në fund po shoh pak dritë! Botox-i i nofullës ishte një MUST për dhimbjet e mia të rregullta.

Mund ta bëni gjithashtu edhe pranë vetullës, për migrenën’, shkruan modelja në statusin e saj duke u treguar e hapur me fansat për veprimin që ka bërë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img