Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Modelja e famshme “çmend” Messin, fytyrën e tij e bën tattoo pranë pjesës intime

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-miss “bumbum”, Suzy Cortez ka “çmendur” yllin argjentinas Leo Messi me gjesin e fundit që ka bërë.

Bukuroshja seksi që njihet për pozat e saj super të nxehta në rrjete sociale, ka çuditur me postimin e fundit.

Ajo është tifozja e zjarrtë e futbollistit të famshëm, Lionel Messi ndaj ka bërë tatuazh portretin e yllit argjentinas pranë pjesëve intime.

Modelja ka marrë edhe vëmendjen e mediave të huaja rozë, të cilat shkruajnë për tatuazhin e guximshëm dhe tejet provokues të saj.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img