Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
74 %
1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Mjeti përplas për vdekje këmbësorin në autostradën Tiranë-Elbasan

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Elbasan, në afërsi të Mulletit. Bëhet me dije se një mjet me drejtues shtetasin Berat Beçiri ka përplasur një këmbësor në afërsi të fshtit Ibë.

Mësohet se i plagosuri që ka ndërruar jetë në vend është 33-vjeçari Mevlan Shehu. Në vendngjarje ka mbërritur ambulanca dhe Policia e cila ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Tiranë/Informacion paraprak: 

Më datë 03.12.2022, rreth orës 17:30, në Mullet, në rrugën Tiranë-Elbasan, mjeti me drejtues shtetasin B. B., ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje. Grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve dhe sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Më shumë


spot_img

spot_img