Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Mjeti i policisë përplaset me “Benz-in” në aksin Dimal-Lushnjë, një person dërgohet me urgjencë në spital

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar sot në në aksin rrugor Dimal – Lushnjë në afërsi të fshatit Poshnjë.

Bëhet me dije se në aksident është përfshirë makina e policisë dhe një mjet tip “Benz”.

Mësohet se si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit “Benz”, i cili është dërguar me urgjencë në spital.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img