Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Mjeti humb kontrollin dhe përplaset me bordurën anësore, plagosen dy persona në Sauk (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e rrethrrotullimit të Saukut, në kryeqytet.

Burime bëjnë me dije se një mjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën anësore.Si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet me dije.

Të plagosurit janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Në vendngjarje ka mbërritur Policia, e cila po punon për zbardhjen e aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img