Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Mjeti humb kontrollin dhe përfundon në dyqanin e luleve, shoferi dhe pasagjeri ia mbathin “nga sytë këmbët”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident automobilistik është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Ismail Qemali”, ku mësohet se një drejtues automjeti ka humbur kontrollin, duke përfunduar në një dyqan lulesh, “Aulona Flowers”.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar, pasi shoferi i mjetit dhe pasagjeri janë larguar menjëherë nga vendngjarja, duke braktisur mjetin mes dyqanit të luleve.

Policia ka mbërritur në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit dhe detajeve të tjera.

Më shumë

spot_img
spot_img