Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Mjeti “fluturon” këmbësorin, arrestohet shoferi në Krujë, ja si është gjendja e të plagosurit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tapizë të Krujës.

Një automjet me drejtues shtetasin me iniciale Xh. S., ka aksidentuar këmbësorin me iniciale F. E., rreth 49 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

 Policia ka shoqëruar shoferin i cili shkaktoi aksidentin.

“Më datë 27.08.2021, rreth orës 15:30, në Tapizë, një mjet me drejtues shtetasin Xh. S., ka aksidentuar këmbësorin, shtetasin F. E., rreth 49 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img