Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Mjeti doli nga rruga dhe përfundoi në kanal, ndërron jetën shoferi 44-vjeçar në Divjakë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen është shënuar ditën e sotme në fshatin Babunjë të Divjakës.

Një makinë top “ford” ka dalë nga rruga dhe ka për funduar në kanal, si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit Altiment Qose 44 vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Informacion paraprak

Në aksin rrugor Divjakë- Pushimi i shoferit, në fshatin Babunjë, shtetasi A. Q., 44 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Ford” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal me ujë, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img