Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Mjeti del nga rruga në Elbasan dhe shpërthen në flakë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Cërrik-Gramsh, por fatmirësisht nuk ka pasur viktima.

Ngjarja ka ndodhur pranë digës së liqenit. Pas  daljes nga rruga, mjeti tip Mercedez Benz ML me impiant gaz-benzinë, ka shpërthyer në flakë, duke u djegur tërësisht.

Fatmirësisht personat që ndodheshin brenda mjetit kanë shpëtuar pa lëndime.

Në vendngjarje ka mbërritur zjarrfikësja që ka bërë të mundur shuarjen e flakëve, megjithatë makina është shkrumbuar.

makina
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img