Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Mjeti del nga rruga dhe bie në përrua, plagoset shoferi në Gramsh (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Gramsh. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur varrezat e qytetit, ku një mjet ka dalë nga rruga dhe ka rënë në përrua.

Si pasojë ka mbetur i plagosur, drejtuesi i automjetit, 66-vjeçari Ramazan Ballolli. Ai është dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

albsig

Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img