Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Mjetet përplasen “kokë më kokë”, plagoset shoferi në Durrës dhe niset me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Katund i Ri, në Durrës. Mësohet se mjet tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin M. D., është përplasur me një motomjet.

Si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motomjetit, shtetasi me iniciale R. K., i cili është dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

“Me datë 18.10.2021 rreth orës 17:05 në rrugën Katund i Ri, Durrës është përplasur mjeti tip “Volksëagen” me drejtues mjeti M. D., me motomjetin tip “Dajange” drejtuesi shtetasin R. K., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit”, thuhet në njoftimin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img