Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

“Mjerë ai që iku”, revoltohet kryebashkiaku: Sa suflerë në studio, gjithologë-policë që s’dinë ça thonë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Studiot e emisioneve televizive “zhurmojnë” sot për ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën e sotme në Lezhë, ku mbeti i vrarë efektivi i policisë Saimir Hoxha.

Duket se ndonjë prej deklaratave të të ftuarve në këto emisione, ka revoltuar kryebashkiakun e Lezhës, Pjerin Ndreu.

Ky i fundit nuk kursen epitetet ndaj tyre. Ja çfarë shkruan në rrjetet sociale:

Janë disa që kur duan të shajnë dikë, thonë je polic, por kur vjen puna për të bërë policin, nuk i lënë radhë kujt, kush e kush të bëjë policin dhe të gjykojë veprime policore dhe më gjerë pa pikën e turpit!

Mjerë ai që iku dhe nuk kthehet më, por ça më degjojnë veshët nga ça gjithologë-policë te veteshpallur, duhet thene se integriteti i nje polici te thjeshte eshte ku e ku me lart se ca suflere ne studio televizive, qe zot ruaji se nuk dine cfare thone!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img