Mjeku zbulon shkakun e vdekjes së prezantuesit të njohur

Publikuar tek: bota, më 22:09 02-08-2018 Mjeku zbulon shkakun e vdekjes së prezantuesit të njohur Dale Winton

Prezantuesi i njohur Dale Winton u nda nga jeta në prill të këtij viti në moshën 62 vjeçare.

 Pas shumë spekulimesh në lidhje me vdekjen, madje duke shkuar deri te vetëvrasja, mjekët ka konfirmuar se ai ka vdekur nga shkaqe natyrale.

Sipas mediave britanike, familjarët e prezantuesitt ishin mjaft të mërzitur me lajmet se Dale kishte vrarë veten.

Në vitet e fundit të karrierës Dale Winton mori dhe një pushim 4 vjeçar nga televizioni pasi kishte shafqur dhe më herët probleme shëndetësore.

Në 2016 ai vuante nga depresioni, i cili e la atë të mbyllur në shtëpi për disa kohë             

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Apple, kompania e parë amerikane që kap 1 trilionshin në bursë
Amerika e shqetësuar për ndërhyrjet ruse në zgjedhjet e ardhshme »
Article Logic
Execution time: 0.012065172195435
array(1) { ["section"]=> string(63) "mjeku-zbulon-shkakun-e-vdekjes-se-prezantuesit-te-njohur-129982" }