Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Mjeku në Dibër rrëshqet në akull rrugës për në punë, dërgohet me urgjencë në Spitalin e Traumës

spot_img

Lajme të ngjashëm

e1daaa088e25cd3412c68f23a03da8ee

Si pasojë e akullit në rrugë, një mjek në Dibër ka rrëshqitur në akull duke pësuar fraktura të rënda.

Ngjarja ka ndodhur gjatë kohës që po shkonte në punë dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e traumës në Tiranë ku po merr mjekim të specializuar.

Prania e akullit në rrugë është problem në qytetin e Dibrës, dhe qytetarët janë ankuar shpesh për neglizhencën e Bashkisë.

Më shumë

spot_img