Mjeku akuzohet për abuzim seksual dhe injektim droge ndaj 15 vjeçares, e thirri në zyrë tek spitali ku punonte

Publikuar tek: bota, më 19:32 13-10-2017 Mjeku akuzohet për abuzim seksual dhe injektim droge ndaj 15 vjeçares, e thirri në zyrë tek spitali ku punonte

Një mjek 32-vjeçar në Toronto po përballet me akuza të shumëfishta. Pas një hetimi të trafikimit njerëzor u zbulua që një burrë kishte marrëdhënie seksuale me një vajzë 15-vjeçare, pasi e kishte takuar atë nëpërmjet një shërbimi online.

Policia e Torontos tha se i dyshuari u takua me vajzën në dhjetor të vitit 2016. Autoritetet thanë se burri dhe vajza kishin bërë seks të pambrojtur në hotele të ndryshme në zonën e Torontos për disa muaj.

Auitoritetet deklaruan se i dyshuari një rast i kishte kërkuar vajzës të paraqitej në vendin e punës në Spitalin e Përgjithshëm të Torontos aty ku ata kishin marrëdhënie seksuale në zyrën e tij.

Ernest Chiu është arrestuar dhe akuzuar për ndërhyrje seksuale, marrje të shërbimeve seksuale nga një person nën moshën 18 vjeç dhe sulm seksual.

Policia tha se i dyshuari është i punësuar si doktor i nefrologjisë. Ai ka punuar në disa institucione mjekësore në Toronto, duke përfshirë Spitalin e Shën Michael, Spitalin e Përgjithshëm të Torontos, Spitalin Perëndimor të Torontos, Spitalin Princess Margaret.

ffgfgfg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Presidenti Trump kërcënon Iranin: Do shtojmë sanksionet
Paralajmërimi i frikshëm i shkencëtarëve, vullkani rrezikon të shpërthejë shpejt, mund të fshijë planetin (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013561010360718
array(1) { ["section"]=> string(115) "mjeku-akuzohet-per-abuzim-seksual-dhe-injektim-droge-ndaj-15-vjecares-e-thirri-ne-zyre-tek-spitali-ku-punonte-95810" }