Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mjeku 41 vjeçar hidhet nga kati i tretë i spitalit, i infektuar me COVID përballej me simptoma të rënda

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

08c5e936e240d8f68544f8106bcf77a1

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një mjek 41 vjeç është hedhur nga kati i tretë i spitalit.

Mjeku ishte i infektuar me COVID-19 dhe ndodhej i shtruar në spitalin Thriasio, ku po përballej me simptoma të rënda të infeksionit.

41 vjeçari u hodh nga akti i tretë dhe gjeti vdekjen e menjëhershme, ndërkohë që skena është parë nga të gjithë personat që ndodheshin poshtë spitalit.

Policia ka nisur hetimin dhe ka marrë në pyetje pjesëtarët e stafit të spitalit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img