Mjekët s’harrojnë 28 nëntorin, valëvitin flamurin në spitalin e Infektivit (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:27 28-11-2020 Mjekët s’harrojnë 28 nëntorin, valëvitin flamurin në spitalin e Infektivit (FOTO)

Ditën e sotme në 108 vjetorin e ngritjes së Flamurit në Vlorë, shumë persona kanë gjetur menyrën e tyre për të uruar festat e 28-29 nëntorit.

Pavarësisht se mjekët janë në krye të detyrës me përballjen me koronavirusin prej disa muajsh, mjeket nuk mund të rrinin pa uruar ‘Ditën e Flamurit’.

Ministrja Ogerta Manastirliu ka publikuar dy foto në profilin e saj në ‘Facebook’ ku shfaqen 3 mjekë që valëvisin flamurin dhe bëjnë me duar shqiponjën në ballkonin e Infektivit.

127849144_1109303686192347_7126126059288392123_o.jpg127888376_1109303702859012_6593700191024370350_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deklarata e Akademisë së Shkencave për UÇK-në, Skënder Gjinushi: ‘Qarqet e errëta’ janë segmente të Serbisë, ‘Specialja’ është ngritur me vendim politik
Arrestohen dy shqiptarë në Greqi, kishin kthyer shtëpinë në fermë kanabisi »
Article Logic
Execution time: 0.013147115707397
array(1) { ["section"]=> string(85) "mjeket-s-harrojne-28-nentorin-valevitin-flamurin-ne-spitalin-e-infektivit-foto-229447" }