Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Mjekët: Berluskoni në gjendje të shkëlqyer pas operacionit në zemër

spot_img

Lajme të ngjashëm

0a9fe6a2b677e9f6a4f07271f3025065

Tre herë kryeministri i Italisë, Silvio Berluskoni, është i vetëdijshëm dhe në gjendje të shkëlqyer pas operacionit katër orë në zemrë, kanë thënë mjekët.

Berluskoni iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale për zëvendësimin e valvulës së aortës. Mjekët thanë mund të shfaqen komplikacione por Dr. Ottavio Alfieri u shpreh se ndihet i qetë.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img