Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Mjegulla e dendur FRIKËSON qytetarët, çfarë po ndodh tani në Lezhë?

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

859adc52b7cd18e105a95472cae9f6c7

Qyteti i Lezhës është përfshirë nga një mjegull e dendur gjatë mbrëmjes së sotme, e cila është krijuar në mënyrë të shpejtë dhe ka befasuar qytetarët.

Mjegulla ka nisur rreth orës 19:00, duke krijuar vështirësi në lëvizje, në rrugët e qytetit dhe akset nacionale.

Burime nga terreni atje thonë se kjo lloj mjegulle nuk është parë ndonjëherë në qytet. Pas Lezhës, edhe qyteti i Durrësit është përfshirë nga mjegulla e dendur mbrëmjen e sotme.

Mjegulla ka mbuluar qytetin, megjithatë duke qenë në orë policore, fatmirësisht nuk do të ndikojë në vështirësinë e qarkullimit të mjeteve.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img