Tirana
few clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
2.1kmh
20 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Mjegull e dendur, vështirësi qarkullimi në aksin Qafë Thanë-Pogradec

Lajme të ngjashëm

Aksi Qafë Thanë– Pogradec është përfshirë nga mjegulla e dendur e cila ka vështirësuar qarkullimin e mjeteve.

Automjetet e kanë të vështirë qarkullimin nuk mund të udhëtojnë me shpejtësi për shkak të mungesës së fushëpamjes.

Siç shihet dhe nga foto e mëposhtme, fushëpamja në këtë aks rrugor është shumë e kufizuar, duke e vështirësuar drejtimin e automjetëve dhe duke shkkatuar edhe trafik.

Më shumë