Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Mjegull e dendur në jug, “perdja e zymtë” shkakton probleme në qarkullim në aksin Levan-Tepelenë, fushëpamja e kufizuar (FOTO-VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

767a240938890c58abe2a6cdc9c21f22

Vijon të jetë prezente mjegulla e dendur në pjesën jugore të vendit.

Mëngjesin e sotëm mjegulla është prezente në autostradën Levan-Tepelenë duke shkaktuar edhe vështirësi në qallkullimin e mjeteve për shkak të fushëpamjes së kufizuar.

Nga pamjet e siguruara nga newsbomb.al, shihet se “perdja e zymtë” ka mbuluar vendin dhe ka shkaktuar vështirësi në qarkullimin e mjeteve.

Kjo mjegull “e çuditshme” prej pak ditësh është prezente në vend. “Perdja e zymt” pushtoi disa qytete në pjesën veriore të vendit, e më pas në Tiranë, Durrës, Fier dhe Vlorë.

Më shumë

spot_img
spot_img